בתים מעוצבים

קרן מאיר

בית בדרום. מעצבת קרן מאיר

להמשך קריאה >>

רוני שני-פלדשטיין

בית מעוצב בכפר סבא. עיצוב רוני שני. בית בסגנון נורדי, עם שילוב מטריף של ויטרינה צרפתית עם טוויסט עיצובי, ויטרינה בצבע פיסטוק עיצוב מיוחד בו נבחרו במדוייק הרהיטים שיתנו לנו את המראה הנורדי היפה והמפנק  

להמשך קריאה >>

עדן חכים

בית בהוד השרון. בעיצובה של עדן חכים

להמשך קריאה >>

נתי זיו

בית ברמת השרון. אדריכל נתי זיו משפחה שאוהבת לארח במיוחד, חלמה שהחלל המרכזי בבית יתמזג עם חוץ הבית. נבחרו בקפידה, שולחנות סלון  מפלטות עץ אלון טבעי, ספות שיעניקו רכות בחלל, יחידות למטבח, קונסולה מברזל ומשרביה מעץ להשלמת התמונה. משפחה מיוחדת עם רהיטים מיוחדים  

להמשך קריאה >>

יהודית נוימן

בית מעוצב בקיבוץ אפק. עיצוב יהודית נוימן. זוג צעיר מקיבוץ בצפון שחלם על בית חם ומעוצב. הם רכשו ספה נוחה ומפנקת, רהיטים בשילוב עץ וברזל שייעניקו אוירה ייחודית לבית. מרגישים את הנגיעה האישית בפרטים בבית. בריהוט, גופי התאורה והטקסטיל.  

להמשך קריאה >>

לביא אורית

בית מעוצב במודיעין. עיצוב אורית לביא. משפחה מקסימה שרצתה להגדיל את החלל המרכזי של הבית. הוסיפו רכות בעזרת הספה הנוחה והמפנקת. נבחרו גוונים בהירים שישרו שקט בחלל. נבחרו שולחנות בשילוב עץ מלא וברזל. פינת אוכל מרשימה עם שולחן נפתח לאירוחים בסופי שבוע הפריטים נבחרו בקפידה ובאהבה.

להמשך קריאה >>

רעות מנור

בית מעוצב בראש העין. עיצוב רעות מנור. זוג צעיר שחיפש שילובים שונים של רהיטים שיתכתבו באותה שפה עיצובית,  פינת ישיבה עם כיסא ראטן למראה קליל, כיסאות בר מרופדים בשילוב של ברזל ועור , כורסא מפנקת בגוון ורוד ותאורה שמעניקה  הרבה אור וחום בחלל.

להמשך קריאה >>

טלמור דליה

בית מעוצב בשרון. עיצוב דליה טלמור משפחה מקסימה שחלמה על בית כפרי, נבחרו פריטים מאוד מיוחדים, כורסאות מעור בסגנון וינטא'ג, ספה מפנקת שאפשר להשתרע עלייה ,שולחנות סלון מעץ גושני, שטיח עבודת יד  ושולחן אוכל מעץ טיק שניתן להגדיל אותו כשהמשפחה מארחת. כל פריט ופריט עם הרבה נשמה.  

להמשך קריאה >>

מושיק גלאמין

הפרוייקט של מושיק 'חי בשיפוץ חי' בשיתוף חותם הסתיים ואתם מוזמנים לקבל השראה ולהעז. מושיק יצא בפרוייקט שיפוץ מטורף לבית של סבו ז"ל, חותם היתה בחירה ראשונה לריהוט הבית. נבחרו כורסאות בסגנון אקלקטי, ספה מקטיפה עם הרבה נוכחות ,שטיח ועוד מגוון מוצרים.  

להמשך קריאה >>

קרן מאיר

בית מעוצב . מעצבת קרן מאיר

להמשך קריאה >>

עמרי דדוש

בית בכפר בן נון. מעצב עמרי דדוש

להמשך קריאה >>

יהודית סיבוני

דירה בהוד השרון. מעצבת יהודית סיבוני 

להמשך קריאה >>