דליה טלמור

אודות
פרוייקטים

סטודיו: דליה טלמור
שם: דליה טלמור
התמחות: הום סטיילינג ועיצוב פנים
במשפט אחד:"בית בשבילי הוא המקום הזה שחוזרים אליו בסוף היום, וכשנכנסים אליו מיד מרגישים רוגע, שלווה ושייכות."

טלפון: 050-3435828
פייסבוק: http://bit.ly/2JJ3QMu
מייל: homework.daliatalmor@gmail.com

בית בשבילי הוא המקום הזה שחוזרים אליו בסוף היום, וכשנכנסים אליו מיד מרגישים רוגע, שלווה ושייכות.
כשאני נכנסת בדלת ואני מוקפת בחפצים שאספתי עם השנים, ועליהם תמונות הילדים מביטים בי, נעלי הבית שלי מחכות לי וקוראות לי לחלוץ מעלי את היום שהיה ולהנות מהרכות שלהן, הריחות, קולות צהלת הילדים והחיוך של בעלי פוגשים אותי, אני מתמלאת בשקט פנימי. הנה, הגעתי הביתה.
וזו גם התחושה שאני רוצה להעביר אליכם, כשתיכנסו לבית שלכם.
היי, אני דליה טלמור, נשואה ואמא לארבעה. הנדסאית אדריכלות בהכשרתי, המתמחה בעיצוב פנים והום סטיילינג. אני מאמינה שלכל אחד צריך להיות המקום שהוא מרגיש בו הכי נוח בעולם. אני מאמינה שהבית צריך לשרת אותנו ולכן הוא צריך להיות קודם כל פונקציונלי ופרקטי, נוח ומזמין, ולא מזיק אם גם יהיה מעוצב.
כשאני מגיעה לעצב בית חדש, אני רואה בו חידה, פאזל שצריך לפתור, ואני עושה זאת תוך התחשבות בצרכי דיירי הבית, התאמה למבנה וכמובן לתקציב. ולאט לאט, בתהליך תכנון מדייק, אני הופכת מבנה, לבית.
בנוסף להיותי מעצבת פנים, אני גם יוצרת בבטון. אני רואה ביצירה שלי המשכיות לכך שאני מעצבת פנים, מעין השלמה. אין בית שעיצבתי שלא התפנק בפריט מעשה ידי. זו האהבה שלי, למצוא פתרונות ולהכניס את כל חלקי הפאזל למקומם ככה שתתקבל תמונה מושלמת, והאושר שלי הוא לראות אנשים מתרגשים מהיצירות שלי.
ולא, אני לא מפחדת ללכלך את הידיים ;)