שחר ואלינור קלדרון עיצוב פנים

אודות
פרוייקטים

סטודיו: סטודיו קלדרון
שם: שחר ואלינור קלדרון
התמחות: עיצוב ואדריכלות פנים
במשפט אחד: "מאז ומעולם אנו חיים ונושמים עיצוב. אנו אוהבים לקלוט את הווייתו של האדם ולהתאים לו את הסגנון העיצובי שלו - החלל שבו ירגיש הכי טוב והכי נוח שאפשר".

טלפון: 08-6466744
אתר: www.studiocalderon.co.il
פייסבוק: https://bit.ly/2Ecv7FX

על הסטודיו

סטודיו קלדרון הוא משרד עיצוב ואדריכלות פנים המייצר עבורכם - משפחות, משקיעים ועסקים - פתרונות עיצובי חלל ואדריכלות פנים מכל הסוגים. הסטודיו הוקם מתוך אמונה שסביבה מעוצבת ונוחה, הן בבית והן בחלל המסחרי, משנה חיים ותורמת לאיכותם. העבודה כולה נעשית מתוך שלושה עקרונות שמובילים אותנו:

התאמה - אנחנו לא מאמינים שיש עיצוב 'נכון', אלא יש עיצוב נכון לכל לקוח. בעבודתנו אנו שמים דגש מיוחד על טעמו האישי של הלקוח, מבלי לוותר על נכונות ופונקציונאליות.
חדשנות - הסטודיו משלב תחומי התמחות שונים - מאדריכלות פנים, דרך עיצוב תעשייתי ועד לאנימציה, דבר שתורם ליצירת פתרונות יצירתיים, יפהפיים ומתקדמים.

ליווי - אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך - משלב גיבוש הקונספט ועד לקבלת המפתח, וכמובן כל מה שביניהם (כולל שידוך לבעלי מקצוע מצוינים, פיקוח, בחירת חומרים ועוד).
בין אם נעבוד יחד על יצירת בית חלומותיכם, נסייע לכם להשביח דירה להשקעה, או שניצור עבורכם חלל מסחרי מושך שיודע לקדם עסקים - יובילו את העבודה אנשי מקצוע מהטובים ביותר, שמרגישים שכל פרויקט הוא אהבה ראשונה, אתגר מרתק וחיבור לאנשים.

כמשרד קטן ואינטימי אנחנו מתרגשים כל פעם מחדש ללוות את לקוחותינו אל החלום שלהם, או כפי שכתבה לנו פעם לקוחה אהובה: "עיצבתם לנו בית שלא חלמנו לחלום".

סטודיו קלדרון משלב את הידע, הניסיון ותפיסות העולם של מעצבת הפנים אלינור קלדרון והאנימטור שחר קלדרון. השילוב בין הדיסציפלינות ושיטות העבודה השונות מביא אל שולחן העבודה נקודות מבט מגוונות ודו שיח מפרה, שמתחברים לכדי יצירה עדכנית, מקצועית ויוצאת דופן.

אלינור קלדרון - אדריכלית פנים

אלינור קלדרון הקימה את סטודיו קלדרון לאחר סיום לימודיה ב-2008 באחד המכוניםהמובילים בארץ. מאז ומעולם ידעה שהיא רוצה לעסוק בעיצוב, ובחרה באדריכלות פנים מתוך תפיסה שעיצוב חללים משנה חיים. במהלך השנים התמחתה בתכנון ועיצוב פנים של דירות יוקרה, בתים פרטיים, שדרוג נכסים למכירה, דירות קבלן, משרדים יוקרתיים וחללים מסחריים.
"מאז ומעולם אני חיה ונושמת עיצוב.אני אוהבת לקלוט את הווייתו של האדם ולהתאים לו את הסגנון העיצובי שלו - החלל שבו ירגיש הכי טוב והכי נוח שאפשר".

שחר קלדרון - מעצב תעשייתי ואנימטור

שחר קלדרון למד עיצוב מכוניות ועיצוב תעשייתי בבית ספר מוביל לאמנות בארה"ב. עם שובו לישראל עבד כאנימטור בחברות מובילות, ובהמשך התמקצע בהדמיות בתחום אדריכלות הפנים. כשותף בסטודיו קלדרון, מבצע הדמיות מתקדמות עבור קבלנים, חברות, יזמים ולקוחות הסטודיו.
"במשך שנים רבות עבדתי כאנימטור, אך כשהכרתי את אלינור התאהבתי בתחום העיצוב. אני מרגיש שכאן אני יכול להביא לידי ביטוי את כישרוני וליצור לאנשים חללים שמשפיעים באופן דרמטי על היום יום שלהם".